Oto druga odsłona Renault ZOE

2019-07-12 12:32 |

#Elektryczne #Renault #ZOE #Premiera
Oto druga odsłona Renault ZOE

Renault przedstawia drugą generację modelu Renault ZOE - najlepiej sprzedającego się samochodu elektrycznego w Europie. Czy druga generacja również będzie bestsellerem?

Galeria: Renault ZOE (2020)

Nowy Renault ZOE zachwyca wszechstronnością, wyższą jakością i nowymi technologiami. Przedstawiciel miejskich samochodów już w wersji podstawowej oferuje najwyższej klasy wyposażenie, zachowując jednocześnie przystępną cenę.
Renault podobnie jak przy drugiej generacji modelu Captur nie zdecydowało się na radykalne zmiany na zewnątrz. W przedniej części zauważamy nowy zderzak przedni, nowe reflektory ze światłami do jazdy dziennej. Nowe są również tylne lampy. Delikatne zmiany kosmetyczne wnoszą powiew świeżości do segmentu samochodów miejskich. Rewolucji dokonano we wnętrzu - projektanci położyli nacisk na jakość wykończenia wnętrza, jego komfort i ergonomię. Wprowadzono nową deskę rozdzielczą z centralnie umieszczonym dużym dotykowym 10-calowym wyświetlaczem dotykowym.

Nowe Renault ZOE korzysta z najbardziej zaawansowanych technologicznie dzięki czemu jest jeszcze lepsze niż kiedykolwiek dotąd. Teraz przyjemność jazdy samochodem z napędem w 100% elektrycznym nabiera nowego wymiaru.

Nowa elektryczna jednostka napędowa o mocy 136 KM mocy (100 kW) zdecydowanie poprawi dynamikę i zwiększy wrażenia z jazdy. Nowe ZOE dzięki nowemu akumulatorowi o pojemności 52 kWh, będzie mogło pokonać do 390 kilometrów (WLTP) na jednym ładowaniu. Dodatkową zaletą jest możliwość korzystania z szybkich terminali prądu stałego (DC).

A wam jak podoba się odmieniona wersja Renault ZOE?

Galeria: Renault ZOE (2020)

Portal Samochodów Niskiej Emisji

Copyright 2019

Partner techniczny TMNET.PL