SEAT eXS - krok w stronę dostaw mobilności

2019-08-12 15:59 |

#Elektryczne #SEAT #eXS #Hulajnoga
SEAT eXS - krok w stronę dostaw mobilności

SEAT rozpoczyna sprzedaż opracowanej wspólnie z Segwayem elektrycznej hulajnogi - SEAT eXS. Dzięki nowemu produktowi w ofercie hiszpański producent dokonuje pierwszego kroku zmiany profilu SEAT-a z producenta samochodów na dostawcę mobilności.

SEAT eXS - jest nowoczesnym, bezpiecznym i ekologicznym pojazdem. Pojazd napędzany silnikiem o mocy maksymalnej 700 W rozwija prędkość 25 km/h, a dzięki zastosowaniu pojemnej baterii - może pokonać na jednym ładowaniu aż 25 km! Pełne ładowanie akumulatora zajmuje ok. 3,5 godziny. SEAT eXS to elektryczna hulajnoga, która jako uzupełnienie sprawdzi się w miejscach trudno dostępnych dla samochodów, zapewniając nowy wymiar podróży w mieście.

Na wyposażenie trafiło oszczędne przednie i tylne światła w technologii LED oraz konfigurowalne oświetlenie ambientowe. Komfort jazdy zapewniają większe koła, amortyzatory oraz tempomat. W kontroli parametrów hulajnogi pomaga wyświetlacz LCD, a wbudowany modem Bluetooth zapewnia komunikację z dedykowaną aplikacją na smartfona. Konstruktorzy wyposażyli eXS w zabezpieczający przed kradzieżą system, który w momencie wykrycia ruchu uruchamia alarm dźwiękowy i wysyła powiadomienia na telefon.

Hulajnoga dostępna jest w klasycznym czerwonym kolorze z logo SEAT, a o barcelońskim rodowodzie pojazdu przypomina fragment mapy stolicy Katalonii na jego podnóżku.

SEAT eXS
Długość: 102 cm (113 cm po złożeniu)
Szerokość: 43 cm
Wysokość: 113 cm (40 cm po złożeniu)
Waga: 12,5 kg

Maksymalna prędkość: 25 km/h
Maksymalny zasięg: 25 km
Maksymalne obciążenie: 100 kg
Średnica kół: 8" (przód) oraz 7,5" (tył)
Maksymalny kąt nachylenia terenu: 10°
Czas ładowania: 3,5 godziny
Moc silnika: wyjściowa: 300W / maksymalna: 700W

Wodoodporność: IP54

Model eXS można nabyć już w polskich salonach SEAT-a w cenie 2599 zł brutto. Dealerzy zapewniają opcje finansowania pojazdu oddzielnie lub razem z samochodem.

Portal Samochodów Niskiej Emisji

Copyright 2019

Partner techniczny TMNET.PL