Volkswagen e-Crafter nagrodzony podczas IV Targów EkoFlota

2019-10-15 11:03 |

#Elektryczne #Volkswagen #e-Crafter #Nagroda
Volkswagen e-Crafter nagrodzony podczas IV Targów EkoFlota

W dniach od 9 do 11 października 2019 roku odbyły się w Poznaniu czwarte Targi EkoFlota, impreza prezentująca ofertę pojazdów niskoemisyjnych oraz rozwiązań ułatwiających tworzenie flot ekologicznych samochodów. Podczas Gali wręczono wyróżnienia dla najbardziej proekologicznych aut i rozwiązań. Nagrodę w kategorii „Dostawczy Samochód Ekologiczny Roku” otrzymał Volkswagen e-Crafter.

Na zakończenie pierwszego dnia IV Targów EkoFlota - Motoryzacja Przyszłości obdyła się Gala, podczas której wręczono statuetki wyróżniające najbardziej ekologiczne samochody, rozwiązania techniczne i ludzi mających duży wkład w rozwój elektromobilności. Kapituła konkursu składająca się z dziennikarzy Polskiego Stowarzyszenia Dziennikarzy Motoryzacyjnych oraz redakcji magazynu Menadżer Floty, przyznała nagrody w sześciu kategoriach.

Volkswagen e-Crafter został wyróżniony jako „Dostawczy Samochód Ekologiczny Roku”
Volkswagen e-Crafter został wyróżniony jako „Dostawczy Samochód Ekologiczny Roku”


W kategorii „Dostawczy Samochód Ekologiczny Roku” nagrodę otrzymał w pełni elektryczny Volkswagen e-Crafter, za – jak uzasadnia kapituła – „kompleksowe podejście do logistyki miejskiej”.

Bardzo się cieszymy, że kapituła konkursu doceniła jakość i zalety w pełni elektrycznego Volkswagena e-Craftera. Nagroda, która została przyznana e-Crafterowi, to nie tylko wyróżnienie samego samochodu, ale także idei, którą wraz z nowym modelem wprowadza marka

Magda Piekarczyk, Kierownik komunikacji marketingowej i PR marki Volkswagen Samochody DostawczeElektryczna wersja Volkswagena e-Craftera o mocy 136 KM (100 kW), zasilana zamontowanymi pod podłogą akumulatorami oferuje zasięg do 173 km, zaś ładowanie baterii do 80 % zajmuje 45 minut. Pomimo zastosowania napędu elektrycznego e-Crafter oferuje 10,7 m3 przestrzeni ładunkowej i ładowność na poziomie jednej tony.

Portal Samochodów Niskiej Emisji

Copyright 2019

Partner techniczny TMNET.PL